Přeskočit na hlavní obsah

Provozní elektrikář

Pražské vodovody a kanalizace a.s.
Papírenská 199/6, 160 00  Praha-Bubeneč
Vodohospodářství
Práce na plný úvazek

Skupina Veolia je přední poskytovatel vodohospodářských a energetických služeb a  nabízí komplexní služby v oblasti nakládání s odpady. Ve vzájemné spolupráci a synergii vytváříme jeden funkční celek, jsme #jednaVeolia. Pro našich téměř 7 000 kolegů v ČR vytváříme pracovní prostředí, které jim umožňuje využít co nejvíce energie a talentu. Poskytujeme jim stabilní sociální zázemí, staráme se o jejich profesní rozvoj a vzdělávání.

Pracovní náplň

  • denní kontroly a údržba elektroinstalací vodárenských zařízení – v koordinaci s pracovníky velínu
  • obsluha VN a NN rozvoden
  • diagnostika závad na elektrickém zařízení.
  • pravidelné kontroly elektrozařízení dle plánu kontrol.
  • zajišťování a odjišťování pracovišť pro bezpečnou práci.
  • nastavovaní reulačních prvků průmyslové automatizace

Požadujeme

  • Vyučen v oboru na SOŠ elektrotechnické, nebo SPŠ se zaměřením na elektrotechniku
  • Praxe v oboru výhodou – zkušenosti s průmyslovou elektroinstalací, nebo s MaR
  • Znalosti v oboru silnoproudé elektrotechniky VN a NN, Znalost dalších prací v údržbě výhodou
  • Osvědčení vyhlášky 50/1978 Sb., minimálně § 6
  • Znalosti práce na PC (uživatelské) vítány
  • Dobrý zdravotní stav
  • ŘP, skup. B.

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Kontakt

VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.
Lucie Strejčková
Telefon: 606 640 562