Přeskočit na hlavní obsah

Operátor výrobního zařízení

Veolia Energie ČR, a.s.
Svobody 5, 735 06  Karviná-Doly
Energetika
Práce na plný úvazek

VEOLIA ENERGIE ČR, a.s. - Region Severní Morava a Slezsko
člen nadnárodní francouzské skupiny Veolia, přední český výrobce a dodavatel tepla a elektrické energie, první nezávislý provozovatel sítě chladu v České republice

hledá člena do našeho týmu na pozici

Pracovní náplň

  • Provádí kontroly zařízení odstruskovací linky, odstraňování závad a úklid
  • Uvádí do provozu a odstavuje z provozu drtiče strusky jednotlivých kotlů a provádí jejich obsluhu
  • Obsluhuje zásobníky sypkých hmot (plnění, vyprazdňování a čištění)
  • Provádí čištění spalovacích komor kotlů
  • Obsluha pásové dopravy
  • Spolupracuje při opravách a poruchách zařízení
  • Vykonává úklidové, natěračské a pomocné práce

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti, jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity

Požadujeme

  • Základní / SO, praxe 3/2 roky
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Ochotu přijmout zodpovědnost
  • Dobrou pracovní morálku

Místo výkonu práce

Karviná - Doly, Teplárna Karviná
nepřetržitý provoz

Datum nástupu

Ihned nebo dle dohody

Smluvní vztah

Smlouva na dobu určitou (po dobu dlouhodobé nemoci)

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 21. 1. 2022 u dané pozice elektronicky pomocí tlačítka „odpovědět“ na odkazu www.vecr.jobs.cz nebo na adresu:

Útvar LZ Morava
Elektrárenská 5562/17, Ostrava-Třebovice, 709 74

Kontakt

Veolia Energie ČR, a.s., Útvar LZ pro oblast Morava
Jana Kozubková
28. října 3337/7
702 00  Ostrava
Česká republika