Přeskočit na hlavní obsah

Specialista - Finanční analytik - analytička

VEOLIA Česká republika, a. s.
Na Florenci 2116/15, 110 00  Praha-Nové Město
Vodohospodářství
Práce na plný úvazek

Skupina Veolia je přední poskytovatel vodohospodářských a energetických služeb a  nabízí komplexní služby v oblasti nakládání s odpady. Ve vzájemné spolupráci a synergii vytváříme jeden funkční celek, jsme #jednaVeolia. Pro našich téměř 7 000 kolegů v ČR vytváříme pracovní prostředí, které jim umožňuje využít co nejvíce energie a talentu. Poskytujeme jim stabilní sociální zázemí, staráme se o jejich profesní rozvoj a vzdělávání.

Pracovní náplň

Získávání a příprava dat pro analýzy v rámci finančního reportingu pro management společnosti
Příprava formátů reportů pro konsolidaci finančních výsledků za skupinu Veolia pro management společnosti a zahraničního vlastníka
Spolupráce při sestavování finančního rozpočtu, analýze a prognóze finančních výsledků Skupiny Veolia

Nabízíme:

Motivující finanční ohodnocení
Zázemí silné mezinárodní společnosti
Pracoviště v centru Prahy
Zajímavá práce v dynamickém prostředí a v mladém kolektivu
Využívání firemních benefitů společnosti (např. 6 týdnů dovolené; flexibilní pracovní doba)
Možnost vzdělávání a dalšího profesního/kariérního růstu
Nástup ihned / dohodou

Požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
Nadstandardní znalost MS Excel (práce s daty a funkcemi) podmínkou – znalost pokročilých funkcí
Komunikativní znalost anglického jazyka (písemná a ústní forma)
Zodpovědnost, systematičnost, formální preciznost
Spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup, flexibilita
Schopnost týmové spolupráce (kooperace)
Time-management, pozitivní přístup
Orientace v oblasti finančního reportingu (znalost IFRS výhodou)
Praxe v oboru 1-3 let

Kontakt

VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.
Lucie Strejčková
Telefon: 606 640 562