Přeskočit na hlavní obsah

SYSTÉMOVÝ INFORMATIK

Solutions and Services, a. s.
Partyzánská 1/7, 170 00  Praha-Holešovice
Energetika
Práce na plný úvazek

Skupina Veolia je přední poskytovatel vodohospodářských a energetických služeb a  nabízí komplexní služby v oblasti nakládání s odpady. Ve vzájemné spolupráci a synergii vytváříme jeden funkční celek, jsme #jednaVeolia. Pro našich téměř 7 000 kolegů v ČR vytváříme pracovní prostředí, které jim umožňuje využít co nejvíce energie a talentu. Poskytujeme jim stabilní sociální zázemí, staráme se o jejich profesní rozvoj a vzdělávání.

Pracovní náplň

  • správa Active Directory a podpůrných doménových služeb
  • správa Windows serverů (2012, 2016)
  • správa MS Certifikační autority a orientace v principech vystavování certifikátů, základní znalosti v oblasti PKI
  • správa poštovního serveru MS Exchange, orientace v problematice e-mailové komunikace
  • správa bezpečnostních produktů (Check Point)
  • správa tiskových služeb
  • správa terminálových služeb

Požadujeme

  • VŠ / SŠ vzdělání
  • zkušenosti se správou většiny z výše uvedených systémů
  • orientace v principech ochrany před škodlivým kódem
  • základní znalost PowerShell
  • základní orientace v síťových službách
  • řidičské oprávnění sk.B
  • AJ na úrovni intermediate (B1)
  • iniciativu, vůli, pokoru, energii posouvat věci dál
  • nástup dle dohody

Nabízíme

  • práci na plný úvazek
  • smlouvu na dobu určitou (po 12 měsících možnost na dobu neurčitou)

příležitost zapojit se do zajímavých IT projektů

  • moderní technologie
  • možnost ovlivňovat a zlepšovat chod IT ve firmě
  • služební notebook a smartphone
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod. týdně, tj. 7,5 hod. denně
  • 2 týdny dovolené navíc, tj. 30 dnů celkem
  • benefity dle vlastní volby - systém cafeterie, z něhož lze čerpat příspěvky na pojištění, sport, cestování, kulturu a péči o zdraví (při převodu na pojištění je to celkem 33 600 Kč ročně)
  • stravenky v hodnotě 100 Kč (plně hrazené)
  • kartu MultiSport
  • samostatnou kancelář v lokalitě Holešovice s možností parkování

Kontakt

VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.
Lucie Strejčková
Telefon: 606 640 562