Přeskočit na hlavní obsah

Mistr MaR

Veolia Energie ČR, a.s.
Revoluční 960/51, 794 01  Krnov-Pod Bezručovým vrchem
Energetika
Práce na plný úvazek

VEOLIA ENERGIE ČR, a.s., Region Údržby,
člen nadnárodní francouzské skupiny Veolia, přední český výrobce a dodavatel tepla a elektrické energie, první nezávislý provozovatel sítě chladu v České republice

hledá zájemce na pozici

Pracovní náplň

  • Řídí a kontroluje odstraňování vzniklých poruch na úseku měření a regulace
  • Řídí a kontroluje realizaci plánovaných oprav na úseku měření a regulace
  • Odpovídá za modernizaci a rekonstrukci měřicího zařízení na výrobním zařízení
  • Vykonává funkci metrologa v Závodě Krnov
  • Řídí a odpovídá za zaměstnance Střediska MaR v Závodě Krnov

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti, jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity

Požadujeme

  • ÚS/V – elektrotechnické zaměření, vyhl. 50/78, § 6
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Ochotu přijmout zodpovědnost
  • Dobrou pracovní morálku
  • Samostatnost a spolehlivost

Místo výkonu práce

Středisko MaR, Závod Krnov
Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned nebo dle dohody

Smluvní vztah

Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 21. 1. 2022 u dané pozice elektronicky pomocí tlačítka „odpovědět“ na odkazu www.vecr.jobs.cz nebo na adresu:

Útvar LZ Morava
Elektrárenská 5562/17, Ostrava-Třebovice, 709 74

Kontakt

Veolia Energie ČR, a.s., Útvar LZ pro oblast Morava
Jana Kozubková
28. října 3337/7
702 00  Ostrava
Česká republika