Přeskočit na hlavní obsah

Dispečer vodárenského provozu

KRÁLOVÉHRADECKÁ PROVOZNÍ, a.s.
Víta Nejedlého 893/6, 500 03  Hradec Králové-Slezské Předměstí
Vodohospodářství
Práce na plný úvazek

Skupina Veolia je přední poskytovatel vodohospodářských a energetických služeb a  nabízí komplexní služby v oblasti nakládání s odpady. Ve vzájemné spolupráci a synergii vytváříme jeden funkční celek, jsme #jednaVeolia. Pro našich téměř 7 000 kolegů v ČR vytváříme pracovní prostředí, které jim umožňuje využít co nejvíce energie a talentu. Poskytujeme jim stabilní sociální zázemí, staráme se o jejich profesní rozvoj a vzdělávání.

Pracovní náplň

Řízení a ovládání provozních souborů vodárenských objektů pro zabezpečení potřebných dodávek vody a odkanalizování.
Kontrola a obsluha řídicího systému vodárenských objektů prostřednictvím IT technologií a speciálních SW.
Aktivní účast při řešení vzniklých událostí na vodovodu a kanalizaci se zákazníky.
Práce probíhá převážně v denní směně (6:30 – 14:30), výjimečně 12hod směny – nepřetržitý provoz.

Požadujeme

SŠ vzdělání technického směru
Dobrou uživatelskou znalost práce na PC
Dobrou fyzickou kondici, spolehlivost, schopnost koncentrace pozornosti
Komunikativnost, praktické myšlení, odolnost vůči senzorické zátěži
Praxe v oboru výhodou
Pečlivost, schopnost samostatného rozhodování

Nabízíme

Zázemí silné nadnárodní společnosti
Jistotu a stabilitu velké firmy
Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
Práce v zaběhnutém a příjemném kolektivu

Kontakt

Královéhradecká provozní, a.s.
Jitka Zoubková
V. Nejedlého 893
500 03  Hradec Králové-Hradec Králové
ČR
Telefon: 495 715 201